Moins de deux semaines! ^^

12. prosince 2016 v 18:25 | Kačík |  Počítáme dny do Vánoc
11 dní
1 týdny a 5 dní
271 hodin
16310 minut
978600 sekund
8 dní školy
Související obrázek
Čauky všichni!:)
Dneska bohužel pouze ve zkratce, jelikož chybí čas .. :( Takže jen abyste věděli, že jsem tady stále s vámi a nezapomínám na vás! :P Pořádný obsáhlý článek očekávejte asi ve středu..:)
Takže co novýho? Kupodivu toho je vážně dost.. :D
1) v pátek jsem dokoupila téměř všechny dárky..anoano! je to neskutečné, ale dokázala jsem to! :D už mi chybí pouze pro bráchu a pro kámošku(je na cestě kdesi z Ameriky..uch).. Zajímalo by vás, co jsem pořídila? Klidně vám to vyfotím ..:)
2) v pátek, sobotu a neděli jsme doma konečně pekli! Už jsem se vážně bála, že ani nezačneme..no naštěstí už máme asi polovinu cukroví, takže vlastně ani pozadu nejsme..:)
3) v neděli jsme byli s rodinou na vánočních trzích v Olomouci..ano, letos jsem tam byla již podruhé, ale můžu vám řici, že to opravdu stojí za to..klidně bych tam jela ještě! :D :)
4) sice to není nic extra, ale abyste si nemysleli, že jsem zapomněla..nezapomněla! Včera jsem zapálila již 3. svíčku ze 4 .. Doufám že vy také! :)
Pro dnešek to bude už opravdu vše..čas tlačí .. :( každopádně budu se těšit na vaše komentáře, které si případně přečtu zítra večer.. a pokud se neozvu dříve, tak ve středu naslyšenou!:D :)
Přeji pohodový týden plný vánoční nálady!
Kačík
 


Komentáře

1 Sylva Sylva | Web | 13. prosince 2016 v 11:25 | Reagovat

To já ještě upečeno nemám, na trhy ale chodíme každý týden několikrát.....na svařáček!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama