Papapam! Je to tady...Vánoce pomalu vykukují ze svého úkrytu!

28. října 2016 v 21:14 | Kačík |  Počítáme dny do Vánoc
1 měsíc 26 dní
8 týdnů
56 dní
1347 hodin
80860 minut
4851664 sekund

KLIK NA C. ČLÁNEK


Zdravíčko! ☺
Jak užíváte barevného podzimu? Válíte se v listí jako micina výše? :D
Já osobně užívám podzimu naplno...procházky a běhání přírodou zbarvenou do všelijakých odstínů od žluté až po červenou..zbožňuju to! :) Každopádně listí na stromech je čím dál méně, zatímco na zemi je ho čím dál více.. Z jedné strany mě to mrzí, že tohle období tak rychle utíká, ale z druhé strany to taky značí blížící se Vánoce..no a na ty člověk prostě těšit musí! :D :)
A když už jsem se dostala k těm Vánocím, musím zmínit i první vlaštovky, které jsem ohledně nich zaznamenala -> 1) ve schránce se nám doma objevil první vánoční katalog s hračkami :D samozřejmě jsem si ho poctivě celý prolistovala! akorát s tím rozdílem, že tentokrát už jsem si v něm nic nevyhlídla..jak nečekané :D a za 2) začínají vycházet vánoční časopisy..respektive vím zatím o jednom - DEKOR Advent ..a pokud nevíte o čem tento časopis je, tak vám to můžu zestručnit, je o vyrábění různých věciček s vánočním tématem (v tomto čísle spíše s tématem adventu) :) A můžu jej jen a jen doporučit..tipy v něm jsou velice kreativní, doprovodné obrázky krásné a popisy postupu jsou jednoduše pochopitelné. :) A abych byla kompletní - cena je 55Kč, což je vzhledem k počtu stránek velice výhodné dle mě.
Dále co také nasvědčuje příchodu Vánoc jsou například reklamy na hračky v TV + jedna přímo vánoční reklama na svíčky (neviděla jsem ji, ale mám dobré informátory - mamču :D ) .. a v poslední řadě také výzdoba obchodních center..aspoň u nás v Ostravě ano.
A musím se zeptat..taky vám teď ten čas tak neskutečně utíká? Nedávno končilo září a teď už tu skoro máme listopad...nechápu! :D
Každopádně už mi pomalu začíná docházet, že se blíží krůček po krůčku advent a s ním i přípravy na Vánoce..upřímně se už těším..zejména na pečení cukroví! Co vy? :)
Pro dnešek už by to asi bylo vše, takže pac a pusu a krásný slunečný víkend přeji!
Kačík
Ps. Nezapomeňte, že se v neděli posouvá čas o hodinku nazpět! (hodina spánku navíc..no není to krásička? :D )

 


Komentáře

1 Jana Jana | Web | 29. října 2016 v 8:36 | Reagovat

Viděla jsem vánoční reklamu v TV a další časopis, vánoční speciál za 35 Kč.Moc se těším....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama