Září 2016

BAF? Aneb 87 dní do Vánoc ☺

27. září 2016 v 10:12 | Kačík |  Počítáme dny do Vánoc
Zdravíčko!
Předně musím napsat, že tento tah jsem sama nečekala! Ale poté, co jsem si tady přečetla komentáře pod posledním článkem a poté co jsem si zažádala o nové heslo (ano, má paměť na hesla není moc supr..mám pocit že tady mám snad už 3. heslo :D:D), jsem se tady prostě musela vrátit.
Ačkoli mé nadšení pro Vánoce už není tak obrovské jako kdysi, stále Vánoce miluji. Každopádně nyní už z jiné stránky než v roce 2011, kdy jsem se jako malá Kačenka nemohla dočkat zářícího stromečku a pod ním plno barevných balíčků s velkými mašlemi. Musím uznat, že od té doby jsem ušla dlouhou cestu a dostala se do bodu, kde se nacházím dnes - aneb že se na Vánoce těším kvůli času stráveného s lidmi, které miluju..ať už to je rodina či přítel či přátelé..na tom nezáleží. Hlavní je, že je mi s nimi skvěle. No a Vánoce jsou tu přesně od toho, abychom si odpočinuli od všedních starostí právě po boku s těmito lidmi. Uznávám..mám ráda překvapení, takže rozbalování všelijak zabalených krabiček mám ráda stále a pořád, ale už to jednoduše není má priorita. No uznejte sami, že i vám se přístup k Vánocům stále vyvíjí! Klidně se podělte do komentářů jak to máte vy. Opravdu moc ráda si čtu vaše příspěvky. Je to taky snad jediná cesta, jak si pokecat s někým, kdo má k Vánocům stejně vřelý vztah. Jinak totiž většina lidí chytá z Vánoc leda stresy, takže se před nimi rozpovídat o tomto tématu snad ani nelze...:D
No..více už zde rozmazávat svůj návrat nebudu..snad jen jedno velké DÍKY lidem, kteří napsali ty krásné reakce..ani nevíte jak mě těší, že máte můj blog tak rádi...opravdu si toho moc vážím! ♥ :)

A jak to bude letos s články? Nemám tucha..jedinou pravidelnost co vám můžu slíbit a snad i dodržet je článek jednou týdně..někdy to nejspíš bude více, někdy ne, ale aspoň jednou týdně se budu snažit ozvat s vánoční náladou! :)

Co vás zde čeká a nemine? Nechte se překvapit..nikdy jsem vám nic moc neprozrazovala předem a letos tomu nebude jinak! :D

A jako poslední bod..prosímprosím! Kdokoli by našel nějakou aktivní vánoční stránku, tak mi o ní prosím dejte vědět do komentářů! Přecejen ve více lidech se atmosféra šíří daleko lépe! :)

Pro dnešek asi vše..snad už jen PA U DALŠÍHO ČLÁNKU! ☺
Jo a abych nezapomněla...užívejte krásného babího léta s pořádným úsměvem! :)
Kačík
Výsledek obrázku pro autumn gif