Září 2015

Přací lístek pro rok 2+0+1+5

16. září 2015 v 19:23 | Kačík |  Co si přeji
Nevím jakými články jsem začínala jiné roky, ale letos bude první příspěvek(nepočítám info článek:D) o takové té klasice - aneb co si přeju pod stromeček *-* :D
Na rovinu vám řeknu, že nic z tohoto seznamu nepotřebuju..jsou to jen pouhá přání..když se splní, tak se stanou splněnými a když se nesplní, tak to budou nadále věcičky po které bude moje osoba pokukovat ..:D :) Tím vám chci vysvětlit, že to co v tomto seznamu uvidíte, neznamená že hned dostanu..:) Mě samotnou už jen uspokojuje ten pocit, kdy po něčem toužíte, kdy o něčem sníte...:))
Tak pojďme na to..
OoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOo

Vánoce 2015?

10. září 2015 v 22:51 | Kačík |  Počítáme dny do Vánoc
The Most Beautiful christmas
Zdravíčkooo! :)
Rok se s rokem sešel, v kalendáři se objevilo září a já jsem zde zase :D

Jak to bude vlastně s blogem tento rok?
No samozřejmě že zde budu zase přispívat! Tenhle blog je prostě moje srdcovka! Vánoce pro mě budou vždy nejkrásnějším časem v roce tudíž bych si logicky nenechala ujít šanci těšit se na tyto svátky pár měsíců dopředu s vámi, ne?:D :) Každopádně aktivita asi nebude tak velká jako předchozí roky..nebudu vám slibovat příspěvky pravidelně několikrát týdně, či dokonce každý den. Články zde budu jednoduše přidávat dle času a nálady. Odmítám se do toho nutit. Chci aby každý můj příspěvek byl napsaný od srdce s nefalšovaným nadšením! :) Neříkám že minulé roky bych vše psala s nechutí, ale občas se prostě stalo že jsem se k tomu tak trošku musela dokopat..a to prostě letos nechci..:) Ale co vám můžu zaručit je to, že týdně zde určitě jeden článek najdete, to se nebojte! :)

A kdy začnu?

To popravdě vůbec netuším..:D Takže se nechte překvapit vážení! :)

Uff..info článek bych měla za sebou! :D Takže teď už vám jen popřeji brou noc a sladké sny přátelé! A zítra krásný pátek!:)
Páá
Kačík